Home
לדף הביתכתובת ודואר אלקטרונימידע נוסף אודותינו
בשלב זה הדברים היחידים שיש לנו במלאי זה מצעים וחומר למזרון מים.
לגבי המשך יבוא מוצרים מיטות מים יקח זמן עד שנחליט אם להביא משלוח נוסף

1. מהם היתרונות של שינה על גבי מים
הגידול הפנומנאלי של שוק מיטות המים נובע מחמש יתרונות בולטים של שינה על גבי מים: תמיכה מלאה בכל חלקי הגוף, חלוקת משקל ללא נקודות לחץ, חמימות מרגיעה, משטח שינה היגייני ובעל אורך חיים ארוך. כל הנקודות הנ"ל נידונות בשאלות הבאות. העובדה שב 20 השנים האחרונות למעלה מ 60 מיליון מזרוני מים נמכרו ולמעל מ 100 מליון בני אדם נהנים בכל יום משינה בריאה ונעימה מוכיחה שיותר וי .

2. מי המציא את מיטת המים
הדיווח הקדום ביותר לגבי שימוש במיטת מים הוא בן למעלה מ 3000 שנה. בימים האלו, הפרסיים ישנו על מיטות מים העשויות מעורות עיזים שחוממו על ידי השמש. ההתפתחות הבאה הגיעה בשנת 1851 שהרופא הבריטי, ד"ר ויליאם הופר הכיר ביתרונות של שימוש במשטח שינה נטול לחץ נקודתי והציע את השימוש במזרון המים לטיפול במקרים רפואיים שונים. הוא עיצב ואף רשם פטנט על מזרון מים פשוט עשוי גומי." "צ'רלס הול," שיכלל את ההמצאה על ידי שימו ש בחומרים מו דרניים ושיטות יצור חדשנייות והחל השימוש ב PVC בו אנו משתמשים כיום. "צ'ארלס הול, ד"ר" קופר וממשיכי דרכם השתמשו ר "ק במים, החומר הטבעי ביותר" ", כ" תמיכה לגוף. המים מתפקדים כמתקן אנטי ויט ציוני (נוגד את כח המשיכ ה). ב מצב זה של הפחתת לחץ ותחושה של ח וסר משקל ", הג" וף שלנו רגוע ונינוח יותר. על ידי שינה עמוקה יותר אנו מצליחים למלא את גופינו באנרגיה טוב יותר תוך כדי שינה. זו התורה הבסיסית שעומדת מאחורי השינה על גבי מים.

3. מה הם סוגי מיטות המים הקיימות
בעקרון קיימים שלושה סוגים של מזרונים מבוססי מים. מזרונים בעלי דופן קשיח, מזרונים בעלי דופן רך ומזרוני מים מבוססי גלילים.המזרונים בעלי הדופן הקשיח הם המזרונים המקוריים. מזרון בעל קושי משתנה המונח בתוך מסגרת עץ או מתכת בעלת תמיכה המותאמת לגודל המזרון ומשקלו. מתחתיו גוף חימום. המזרון מונח בתוך ביטנת בטחון שנועדה לאגור את המים במקרה של נזילה.מזרונים בעלי בטנה רכה." חלקו החיצוני של המזרון מוקף תיחום העשוי מספוג מו קצף. סוג של מזרון ז ה ניתן להנחה על מר בית המסגרות למיטות מים רגי לות. מזרון מים מבוסס גלילים. זהו לא מזרון מים קלאסי אלא שכבה דקה של מ ים שמונחת על משטח של מזרון ספוג. ב גלל שמשק ל המים נמוך באופן משמעותי מאשר במ זרו ן רגי ל ניתן להניח את המ זון ע ל גבי מיטה רגילה ללא תמיכה מי וח ד. למרות זאת רוב היתרונות של מיטת מים לא באים לידיד ביטוי במזרון מסוג כזה.

4. האם יש סוגים שונים של מזרוני מים
כן, ההבדל רובו ככולו הוא במשטח ובמילוי של המזון. המזרונים הראשונים היו עשויים PVC חלק ומולאו רק במים. מזרונים אילו נקראו "לא יציבים" או "זרימה חופשית" (FREE FLOW). כיום ישנן מספר שיטות על מנת למתן את תופעת התנועה של מזרון המים. השימוש בגלילים, תאים של שטיחי חומר מאפשרים ליצר מזרונים באין ספור דרגות של יציבות. באיזו דרגה של יציבות לבחור, זו כבר שאלה אישית. חשוב" לוודא שרמת היציבות של המזרון לא פוגעת ב הגיון (הב ריא) של שינה על גבי מים.למזרוני המים המודרניים ניתן להוסיף היום שכבת בידוד המ וסיפה מגע נעים למזרון בלי לאבד את התח ושה ש ל שינה על גבי מים. כמה משכבות הבידוד טובות יותר מא חרות. עליכם לנסו ת אתן בעצמכם ע ל מנת לב חון איזו מתאימ ה לכם. יש הבד ל ב ין מזרון אחד (UNO) לבי ן מזרו ן ה מו רכב משני מזר ונים צמודים (DUAL). במקום הרכישה יוסברו לכם ההבדלים והיתרונות של כל אחד ואחד.

5. באיזה מידות קיימות למזרונים מים
רוב היצרנים של מזרוני מים מיצרים אותם לפי המידות המקובלות בשוק האמריקאי (KING, QUEEN, Super Single, Twin).
חלק מהיצרנים מאפשרי להזמין מזרנים במידות שונות על פי הזמנה ואף בצורות שונות (מזרון עגול, מרובע, מחולק לשני מזרונים וכו...).
המידות המקובלות של המזרונים:
מזרון KING 183x213.4 ס"מ עומק כ 20-22 ס"מ
מזרון QUEEN 152x214.4 ס"מ עומק כ 20-22 ס"מ
מזרון Twin 213x191 ס"מ עומק כ 20-22 ס"מ
מזרון Super Single (SS) 122x213 ס"מ עומק כ 20-22 ס"מ

6. איזו סוג של מסגרת צריך עבור מזרון מים:
המיטה עבור מזרון המים יכולה להבנות כמעט מכל חומר. מתכת או עץ. חשוב להקפיד על תמיכה נכונה בחלקו התחתון של המזרון על מנת למנוע קריסות של המיטה עקב חלוקה לא נכונה של הלחץ. בידוד נכון חוסך באופן ניכר בעלויות החימום.

7. האם מזרון מים טוב לגב שלי?
מזרון מים תומך בגב בצורה הטובה ביותר. כאשר אתם שוכבים על גבי מזון מים, המים מקיפים את גופכם כך שהם מקבלים, באופן מדוייק, את הצורה של גופכם. המיטה לא שוקעת אלא תומכת באופן מדויק ומיידי בכל חלקי הגוף לא משנה מה המשקל של גופכם. תכונות אלו בשילוב ירידה דרמטית בלחץ של שטח המזרון וההרגשה החמימה מספק את התמיכה האידאלית לגב שלכם."

8. האם למזרוני מים יש יתרונות רפואיים?
למזרוני מים יתרונות רפואיים רבים. מיטת המים היתה בשימוש בעולם הרפואה שנים רבות לפני שהפכה להצלחה מסחרית בשוק הפרטי. התגלה שההרגשה של חוסר משקל מסייעת רבות במניעה ובטיפול בכאבים הנובעים מכוויות קשות. התמיכה העדינה והשווה לאורך כל הגוף בשילוב עם החמימות גם הם תורמים רבות לאנשים הסובלים מדלקות פרקים, ראומטיזם (שיגרון), ומספר בעיות בגב. מיטות מים אף משמשות לטיפול" בילדים שנולדו טרם זמנם (פגים) והם נפלאים לנשים בה ריון. בגלל שאין אבק או בקטריות בסביבת מזרון המים ובגלל הקלות הר בה בה ניתן לנק ות מזרון מים משתמשים בהם רבות לטיפול באלרג יות ובעזרה לח ולי אסטמה ". ולבסוף, הוכח כי ההרדמות" על גבי מזרון מים ו איכות השינה טו בים מ אשר על גבי כל מזר ון אחר . שינת לי לה ללא ה פרעו ת נחשב ת לא חת מהת רופ ות הט ובות ביות ר.

9. האם לא טוב יותר לישון על גבי מזרון קשה?
המשטח הגרוע ביותר לשינה הוא מזרון רך ושוקע. לכן, לפני מספר שנים, מזרונים קשים הומלצו על ידי גורמים שונים כבריאים יותר. אילו מציעים תמיכה טובה יותר מהמזרונים הרכים אבל המשטח הקשה עדין לוחץ על הגב באופן לא טבעי ויוצר נקודות לחיצה לא נוחות. מסיבה זו רבים מיצרני המזרונים החלו לפתח יותר ויותר מערכות שינה בעלות אפשרויות רבות יותר. המצאת בסיסי מיטה בעלי קפיצי עץ היתה" חלק מההתפתחות הזו. למרות זאת מערכת השינ ה שמתא ימה את עצמה בצורה הטוב ה ביותר לגופ כם היא מזרון המים. מזרון מים הוא "לא מזרון "רך"" אלא מהווה מערכת תמיכ ה מושלמת לגופכם. שינה על גבי מזרון קשיח כבר אינה נחשבת טובה והיא מומ לצת פחות ופחות על י די מומחים.

10. האם לא אעיר את בן/בת זוגי כשאני נכנס למיטה?
הסבירות לכך נמוכה מאוד. אלא אם כן אתם קופצים לתוך המיטה. אבל זה כנראה יעיר את בן הזוג גם אם תשנו על גבי מזרון רגיל. ככל שתרכשו מזרון מיוצב יותר כך תרגישו פחות ופחות את תנודות המזרון. במזרון מים מיוצב היטב תנועותיכם ייצרו תנודות קלות בלבד שיעצרו באופן מיידי כמעט. משטחי כיסוי למזרונים אף מורידים את תנועת המזרון בנוסף לייצוב הפנימי.

11. "האם לא אקבל "מחלת ים"?"
"מעולם לא שמענו על מישהו שסבל מכזו בעיה. מיטת מים, אחרי הכל, נעה רק אם אתם נעים ותנועה כזו נמנעת על ידי מערכות הייצוב של המזרון. עליכם לזכור שאתם מסתובבים ומתהפכים פחות על גבי מזרון מים בגלל הלחץ המופחת על חלקי הגוף השונים."

12. כמה זמן מזרון מים מחזיק מעמד לפני הצורך להחליפו?
מזרוני מים נבדקו בתנאי מעבדה על פי תנאי שימוש שנמשכו כ 40 שנה. רבים מהמזרונים שנמכרו אז עדיין בשימוש כיום. רוב יצרני המזרונים מספקים אחריות לתקופות של 5 שנים. אורך החיים של מזרון הוא הרבה יותר מכך ולמעשה תלוי רבות באופן הטיפול במזרון. אורך החיים של מזרון תלוי כמובן באיכות הויניל ממנו הוא יוצר ואיכות החיבור (תפירה) של החלקים השונים אחד לשני וחומר היצוב שבתוך המ זרון. חשוב לרכוש מזרון שלא הי ה במחסני הי בואן/י צרן "תקופה ארוכה.לבסוף," הגורם החשוב במזרו ן מים הם המים עצמם. המים ל א מאבדים את תכ ונתם לתמוך כך שנוחות ותמיכה טובה יסופ קו על ידי המזרון ב אופן שווה לאורך כל השנים ללא ירידה הדרגתית באיכות כפי שקורה בכל מזרון אחר.

13. איזו סוג לש אחריות ניתן לקבל ומה המשמעות?
סוג האחריות משתנה מיצרן ליצרן אבל ממוצע האחריות אצל היצרנים המובילים הוא 5 שנים. מה כוללת האחריות מוסבר באופן מפורט בתעודה המצורפת למזרון. ברכישת מזרון אצל יבואן מורשה שרוכש את המזרונים ישירות מהיצרן אתם צפויים לקבל שרות ואחריות איכותיים ואמינים. יצרנים אמריקאים כפופים לתקנות וביקורת קפדניים ולכן איכות המזרונים המיוצרת בארה"ב גבוהה ביותר."

14. האם מזרון מים ישפר את חיי המין שלי או ההפך?
למעשה, זה לא ישנה בכלל למעט העובדה שמערכת תמיכה טובה יותר וחמימות המיטה יתרמו רבות לאיכות הזמן שתבלו במיטה ומכאן להרגשה הכללית."

15. האם מזרני מים עושים רעש?
לא. לאחר מילוי המזרון והוצאת כל האוויר מזרון המים אינו עושה רעש כלל. הבניה החזקה של מסגרת המיטה ומשקל המים מבטיחים שלא תשמעו יותר את החריקות העולות ממיטות רגילות.

16. האם זה קל לצאת ולהיכנס למיטת מים?
זה תלוי רבות בסוג המיטה. במזרון המותקן במיטה מעץ יש מסגרת המאפשרת עזרה בכניסה וביציאה. אחרי אימונים קלים זה הופך לפשוט ביותר. מזרונים בעלי תמיכה מוגברת באזור האגן מקלים אף יותר על הכניסה והיציאה.

17. האם אפשר לאכול ארוחת בוקר במיטה?
בהחלט. בלא שום בעיה (כמובן אם יש מישהו מספיק נחמד על מנת להגיש לכם אותה למיטה).

18. האם אפשר לשבת בנוחות במיטת מים?
כן, בנוחות רבה מאוד אפילו. מזרון מים טוב מתאים את עצמו לתנוחת ומשקל גופכם אפילו כשאתם יושבים. הרגליים מוגבהות כמעה באופן אוטומטי בגלל משקלם הקל יחסית לחלקי הגוף האחרים. שטח המזרון מתאים את עצמו באופן מדויק לגופכם גם אם אחד מבני הזוג יושב ואחר שוכב."

19. כמה שוקל מזרון מים?
משקלו של המזרון תלוי בסוג. משקל ממוצע של מזרון הוא 210 ק"ג לכל מטר מרובע."

20. האם מזרון המים שלי ישקע דרך הרצפה?
אנו לא מודעים למקרים בהם מזרון מים שקע דרך הרצפה או מקרים בהם משקלו גרם לבעיות. אחרי הכל משקלו של המזרון מתחלק באופן שווה. סביר יותר להניח שמיטה רגילה שמשקלה מתחלק בדרך כלל רק על ארבע רגלים תגרום נזק גדול יותר. התקן הישראלי דורש עמידות של חצי טון למטר מרובע ולכן מיטת המים לא משנה כהוא זה.

21. האם יש אפשרות שמזרון המים שלי יתפוצץ?
לא. אחרי הכל מזרון מים הוא מערכת נטולת לחץ פנימי. אפילו אם תשבו על המזרון כאשר פקק המילוי והריקון פתוח לחלוטין לא ישפכו מים החוצה. במקרה החמור ביותר בו המזרון שלכם ינוקב, המים רק יטפטפו באופן איטי בין המזרון למבודד הבטחון."

22. האם המזרון שלי יכול לנזול?
הסבירות שזה יקרה נמוכה מאוד. המזרונים הטובים מיוצרים תחת תקנים מחמירים ומחומרים עמידים במיוחד. לרוב המזרונים חיזוקים בפינות ובחיבורים. התקנה נכונה של מזרון כוללת מבודד בטחון שנועד לאגור את המים במקרה של נזילה.

23. האם חיות בית יכולות לפגוע במזרון?
הסבירות לכך נמוכה ביותר. הכיסויים שמונחים על גבי המזרון מגינים בפני ציפורנים ושינים חדות. ישנה סבירות גדולה שחיית המחמד שלכם תהנה לשכב על מזרון המים בדיוק כמוכם אבל מי יכול להאשים אותה בזה??

24. האם מזרון המים יפגע אם קופצים עליו?
לא. בניגוד למזרונים רגילים, מזרון מים לא מתבלה משימוש או משקל יתר. מערכת התמיכה במזרון היא מים ועובדה זו מגינה ושומרת על איכות המזרון באופן שווה לכל אורך תקופת השימוש. מים יסבלו לא רק משקים גדולים במיוחד אלא גם ישמרו על תכונות התמיכה שלהם ב 100% כל הזמן."

25. האם סיגריה בוערת תפגום במזרון המים שלי?
כן, כמו כל בד, הכיסוי יפגע על ידי סיגריה בוערת. ככל הנראה המזרון עצמו רק יכבה קלות. המים תחת המזרון סופגים את החום באופן מיידי כך שהחום המופק מהסיגריה לא פוגע באופן ניכר בויניל ממנו מיוצר המזרון. אם בכל מקרה נוצר חור במזרון מכל סיבה כל שצריך הוא לתקנו בעזרת קיט תיקון סטנדרטי למזרון מים והוא ימשיך ויפקד באופן מושלם כחדש. עישון במיטה הוא דבר מסוכן ולא בריא לרבות" במיטת מים.

26. האם המזרון שלי יכול להתפנצ'ר?
כן, למרות שהסבירות לכך נמוכה ביותר. חפצים חדים שמגיעים למיטה צריכים לחדור את הכיסוי שעל גבי המיטה לפני שהם מגיעים למזרון עצמו. הסבירות לכך נמוכה במיוחד אם משתמשים במזרון באופן נורמאלי."

27. האם אני יכול לתקן נזילות לבד?
תיקון של נזילה קלה במזרון היא דבר קל ביותר. הסבירות שאם אכן קרה פנצ'ר היא שהוא יקרה בחלקו העליון של המזרון מקילה על התיקון וברוב המקרים אינה מחייבת ריקון של המים. קיט תיקון ניתן לרכישה אצל רוב משווקי המזרונים. לאחר תיקון מזרון המים שלכם יהיה כמו חדש.

28. האם ניתן לשים מזרון מים במסגרת מיטה רגילה?
חלק ממזרוני המים בעלי מסגרת קצף ניתן לשים על גבי מסגרת מיטה רגילה. מזרוני מים רגילים דורשים מסגרת מיטה מיוחדת.

29. אז איך מתקינים מיטת מים?
הדבר הטוב יותר לעשות הוא להתקין את המזרון בעזרת מומחה. בדרך זו אתם יכולים להיות בטוחים שהמזרון הותקן בצורה הטובה והנכונה ביותר. התקנה של מיטה ומזרון בדרך כלל אורכת שעה וחצי עד שעתיים. רובו של הזמן הוא מילוי המזרון עצמו במים. זמן המילוי תלוי ברובו בזרן המים שבביתכם.

30. האם הפלסטיק ממנו עשוי המזרון מכיל חומרים מסוכנים?
לא. בחירה של מזרון המיוצר בסטנדרטים בינלאומיים תבטיח שימוש בחומרים בטוחים וידידותיים לסביבה. זה אינו המקרה ברכישת מזרון מיצרנים שאינם מוכרים. רוב המזרונים עשויים PVC שהוא כשלעצמו חומר שעובר אישורי יצור וביקורת קפדנית הן בארצות הברית והן באירופה.

31. איזה מים יש למלא במזרון?
מי ברז רגילים.

32. באיזו תדירות עלי להחליף את המים במזרון?
את מים במזרון מחליפים רק כשעוברים דירה. יש להוסיף קונדישינר מיוחד למזרון אחת לשנה (או לפי הוראות היצרן) בכדי לשמור על המים נקיים ולמנוע גדילה של אצות או בקטריה.

33. מהו הטיפול שמצריך מזרון המים שלי?
"הקונדישינר אותו מוספים אחת לשנה מחזיק את המים שבמזרון נקיים וטריים. חוץ מזה ניתן לנקות את מזרון בחומר מיוחד לניקוי ויניל. ניתן לנקות ולכבס את רוב כיסויי המזרון לפי הוראות היצרן. כל זה אומר שמזרון המים הוא היגייני לחלוטין. על ידי אחזרה שוטפת ניתן למנוע את כל הזיהומים העלולים להיווצר על גבי מזרון רגיל כגון בקטריות, מלחי גוף, אבק ביתי (קרדיט). זה הפתרון המושלים ל" סובלים מאלרגיות.

34. האם קל להעביר את מיטת המים כשאני עובר דירה?
זה תלוי בסוג המיטה (מסגרת) שרכשת. יצרנים מסוימים מיצרםי את המסגרות כך שקל לפרקן ולהעבירן ממקום למקום. חלק מסוגי המסגרות ניתנות לפירוק והעברה ברכב פרטי רגיל. חשוב להקפיד על הוראות היצרן בריקון ומילוי המזרון. ניתן לרכוש קיט מיוחד לריקון.

35. האם ניתן לגרום למזרון להיות קשה יותר על ידי מילוי נוסף של מים?
בדרך כלל לא. לכל מזרון יש את הכמות האידאלית של מים שניתן למלא אותו. כמות זו תלויה בגובה המזרון, צורתו ומשקל המשתמשים. תחושת ה"קושי" של המזרון מתקבל על ידי מערכת היצוב הפנימית ולא על ידי כמות המים. רוב היצרנים מספקים מזרונים ברמות שונות של קושי. בחרו את המזרון שנח לכם."

36. האם אנו מזיעים יותר בשינה על גבי מזרון מים?
לא, מגנון החימום של המזרון ניתן לכיוון לכל טמפרטורה שתחפצו. רוב מערכות החימום מציעות טווח טמפרטורות שנע בין 27 ל 34 מעלות. בגלל שהחום מגיע מחלקו התחתון של המזרון לא יווצר עיבוי של נוזלים בחלקו התחתון של המזרון כפי שקורה במזרונים רגילים."

37. האם מיטות מים מחוממות?
מיטות מים תמיד מחוממות על ידי גוף חימום מיוחד המותקן מתחת למזרון ולמבודד הביטחון. בדרך כלל הטמפרטורה הנוחה לשינה היא כ 28 מעלות. מערכת החימום מאפשרת לכוון את הטמפרטורה באופן שונה בעונות השה ושומרת על הטמפרטורה שנקבעה באופן אוטומטי. חומה של מיטת המים היא אחת התכונות המוערכות ביותר על ידי כל מי שישן על גבי מיטה שכזו.

38. איך מערכת החימום עובדת והאם היא בטוחה?
מערכת החימום כוללת משטח חימום ווסט הניתן לכיוון. משטח החימום מותקן מתחת למזרון ובסמוך לו מונח גשש חום הבודק את הטמפרטורה במזרון באופן קבוע. מערכות חומים טובות מכילות מערכות הגנה חשמליות. חשוב לרכוש מערכת חימום המותאמת למערכת החשמל האירופאית (V220). מערכת חימום חייבת לקבל תו תקן ישראלי על מנת לעמוד בסטנדרטים המחמירים הקבועים למערכות מסוג זה.

39. כמה חשמל צורך המחמם בדיוק?
חימום של מזרון מים ממוצע צורך כ KWh 1 ליום. ניתן להפחית צריכה זו אף יותר על ידי הכנסת המזרון למבודד ששומר על חומו של המזרון על ידי שימוש בחומרים מתקדמים.

40. האם ניתן לסגור את החימום של המזרון בקיץ?
לא, טמפרטורת החדר, אפילו בקיץ לא מספיקה בכדי לחמם את המים לחום המתאים לשינה. הטרמוסטט המחובר למחמם יוודא שמערכת החימום פועלת רק לפי מידת הצורך כך שרוב הסיכויים שבמהלך הקיץ צריכת החשמל הממוצעת תהיה נמוכה משמעותית מאשר בימי החורף. ניתן להוריד את הטמפרטורה על מנת לצנן את הלילות החמים. 25 מעלות נחשבת טמפרטורת המינימום המקובלת."

41. מה קורה בעת הפסקת חשמל?
מים הם מבודד מצוין ויש להם את היכולת לשמר את הטמפרטורה שנאגרה בתוכם לאורך זמן רב. הפסקת חשמל, גם למספר שעות, תשפיע באופן זניח, אם בכלל, על חומו של המזרון."

42. האם מזרוני מים מתאמים לילדים?
תמיכה טובה לגב חשובה ביותר. במיוחד כאשר אנחנו גדלים. זו התקופה בה הגב שלנו מקבל את צורתו הסופית אתה יהיה קשה מאוד לשנות לאחר מכן. מיטת מים אידאלית לילדים ונוער. הוכח שילדים נרדמים מהר יותר ושנתם טובה יותר וללא הפרעות על גבי מזרון מים.

43. מה כלול במחירו של המזרון?
חלק מהמשווקים כוללים במחיר המזרון גם את מחיר ההתקנה. אצל אחרים ההתקנה דורשת תשלום נוסף. עצתנו היא לברר באופן ברור מה כלול במחיר המזרון. מחירו של מזרון מים טוב לא צריך להיות יקר יותר ממחירו של כל מזרון סטנדרטי.

44. האם יש למיטת המים חסרונות?
החיסרון היחיד במיטת מים היא שהעברתה ממקום למקום היא תהליך מורכב יותר מאשר עם מזרון סטנדרטי דבר שמצריך מספר שעות נוסף במעבר דירה.

45. האם יש צורך בביטוח מיוחד?
רוב פוליסות הביטוח מכסות מזרוני מים באופן אוטומטי באותה קטגוריה של מוצרי חשמל המשתמשים במים (כמו מכונת כביסה ומדיח כלים) כך שאין צורך בביטוח מיוחד. מומלץ לפנות לסוכן הביטוח על מנת לבדוק את הנושא.

46. איזה סוג של אנשים רוכשים מיטות מים?
היום, כשמיטות המים זכו להכרה כמערכות שינה בריאות ונוחות ניתן למצוא יותר ויותר אנשים שישנים על גבי מזרוני מים. צעירים ומבוגרים, רזים ושמנים, ספורטאים והדוניסטים: כולם מצאו את דרכם אל מיטות המים. לגבי רובם ההחלטה של לבחור במיטת מים נבעה מאחד או שנים מהיתרונות הרבים של שינה על גבי מים אחרים בחרו במיטת מים בעקבות המלצה של חבר או אדם אחר הישן על גבי מזרון שכזה. אנש" ים שרוצים לשמור על אורך חיים בריא יודעים ששינה טו בה היא המפתח לחלק נ יכר מאיכות ה חיים.

47. מה יש כל כך הרבה לדבר על מיטות מים?
מידה רבה של הפופולריות של מיטות המים ניתן לשייך לפרסום "מפה לאוזן" המופץ על ידי המשתמשים של מזרוני המים. רבים מבקרים חנות מיטת מים בעקבות המלצה של חבר. בגרמניה, הולנד ובלגיה 5 עד 10% מהתושבים (תלוי באזור) ישנים כיום על גבי מיטות מים. האחוז באוכלוסיה אפילו גדול יותר בסקנדינביה ובארה"ב."

48. האם אני יכול לנסות את מיטת המים לפני הרכישה?
ניתן להתנסות בחדר התצוגה. אם ברצונכם לנסות לילה שלם (או מספר לילות) על גבי מזרון ניתן לבקש מהמשווק להפנות אתכם למלון או צימר בו מותקנת מיטה כזו להתנסות.

49. האם אתם בעצמכם ישנים על גבי מיטת מים?
זוהי שאלה שעולה בכל פעם בה אנו מספרים על חנות מיטות המים שלנו. הסטטיסטיקה מראה שאנשים המרוצים משינה על גבי מזרונים מים משכנעים במהירות 5 או 6 מחבריהם לרכוש אחד כזה גם עבורם. מה שמעניין הוא שרבים מהמשווקים של מזרוני המים בעולם כולו התחילו את ה"רומן" שלהם עם מזרוני המים כלקוחות מן השורה. והתשובה לשאלתכם היא כן – אנחנו ישנים על גבי מזרוני מים למעלה מ 10 שנים."
1. מהם היתרונות של שינה על גבי מים
2. מי המציא את מיטת המים
3. מה הם סוגי מיטות המים הקיימות
4. האם יש סוגים שונים של מזרוני מים
5. באיזה מידות קיימות למזרונים מים
6. איזו סוג של מסגרת צריך עבור מזרון מים:
7. האם מזרון מים טוב לגב שלי?
8. האם למזרוני מים יש יתרונות רפואיים?
9. האם לא טוב יותר לישון על גבי מזרון קשה?
10. האם לא אעיר את בן/בת זוגי כשאני נכנס למיטה?
11. "האם לא אקבל "מחלת ים"?"
12. כמה זמן מזרון מים מחזיק מעמד לפני הצורך להחליפו?
13. איזו סוג לש אחריות ניתן לקבל ומה המשמעות?
14. האם מזרון מים ישפר את חיי המין שלי או ההפך?
15. האם מזרני מים עושים רעש?
16. האם זה קל לצאת ולהיכנס למיטת מים?
17. האם אפשר לאכול ארוחת בוקר במיטה?
18. האם אפשר לשבת בנוחות במיטת מים?
19. כמה שוקל מזרון מים?
20. האם מזרון המים שלי ישקע דרך הרצפה?
21. האם יש אפשרות שמזרון המים שלי יתפוצץ?
22. האם המזרון שלי יכול לנזול?
23. האם חיות בית יכולות לפגוע במזרון?
24. האם מזרון המים יפגע אם קופצים עליו?
25. האם סיגריה בוערת תפגום במזרון המים שלי?
26. האם המזרון שלי יכול להתפנצ'ר?
27. האם אני יכול לתקן נזילות לבד?
28. האם ניתן לשים מזרון מים במסגרת מיטה רגילה?
29. אז איך מתקינים מיטת מים?
30. האם הפלסטיק ממנו עשוי המזרון מכיל חומרים מסוכנים?
31. איזה מים יש למלא במזרון?
32. באיזו תדירות עלי להחליף את המים במזרון?
33. מהו הטיפול שמצריך מזרון המים שלי?
34. האם קל להעביר את מיטת המים כשאני עובר דירה?
35. האם ניתן לגרום למזרון להיות קשה יותר על ידי מילוי נוסף של מים?
36. האם אנו מזיעים יותר בשינה על גבי מזרון מים?
37. האם מיטות מים מחוממות?
38. איך מערכת החימום עובדת והאם היא בטוחה?
39. כמה חשמל צורך המחמם בדיוק?
40. האם ניתן לסגור את החימום של המזרון בקיץ?
41. מה קורה בעת הפסקת חשמל?
42. האם מזרוני מים מתאמים לילדים?
43. מה כלול במחירו של המזרון?
44. האם יש למיטת המים חסרונות?
45. האם יש צורך בביטוח מיוחד?
46. איזה סוג של אנשים רוכשים מיטות מים?
47. מה יש כל כך הרבה לדבר על מיטות מים?
48. האם אני יכול לנסות את מיטת המים לפני הרכישה?
49. האם אתם בעצמכם ישנים על גבי מיטת מים?
ToyLand.co.il
Motorbike.co.il
plonter.co.il
R-Schiller
Bauhaus.co.il
Nezeq.co.il